سرویس در محل کیوسرا

سرویس در محل کیوسرا عبارت است از تمامی خدماتی که نمایندگی کیوسرا جهت تعمیرات ماشین های اداری کیوسرا در محل و یا منزل مورد نظر شما در نظر گرفته است. این مرکز در نظر دارد با هدف کسب رضایت مشتریان گرامی در جهت رفع خواسته های آنان قدم بردارد.

در این راستا جمعی از برترین متخصصین کشور جهت ارائه ی خدمات سرویس در محل استخدام شده اند. در هنگام تماس مشتری کادر مورد نظر به سرعت به محل مورد نظر اعزام خواهند شد. از جمله مزایای سرویس در محل کیوسرا می توان به این نکته اشاره کرد که ، کاربر شاهد مراحل تعمیر می باشد. نکته ی دیگر این است از پرداخت هزینه و صرف زمان جهت حمل دستگاه به نمایندگی آسوده خواهند بود. لازم به ذکر است متخصصین سرویس در محل کیوسرا ، تمامی امکانات و ملزومات مورد نیاز را به همراه خواهند داشت . نتیجه ی تمامی این موارد ارائه ی خدماتی با بهترین سرعت و کیفیت می باشد.

 واحدهای تعمیرات کیوسرا

نمایندگی تعمیرات کیوسرا ، علاوه بر ارائه ی خدمات سرویس در محل ، خدمات خود را در داخل مرکز در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید. از آن جا که هریک از دستگاه های الکترونیک دارای قطعات مخصوص به خود هستند. تعمیرات آن ها نیاز مند حضور کارشناسان و متخصصین همان محصول می باشد. مدیریت نمایندگی کیوسرا با در نظر گرفتن این موضوع ، کارگاه های مجزا جهت ارائه ی خدمات در نظر گرفته است.

کارگاه های مرکز تعمیرات کیوسرا مجهز به امکانات و ملزومات مورد نیاز هستند و جدیدترین و پیشرفته ترین ابزارآلات برای آن ها در نظر گرفته شده است. به این ترتیب شاهد انجام تعمیراتی مدرن و بدون بازگشت در این کارگاه ها هستیم. همچین هر زمان که مشتریان اعلام نمایند که قادر به حمل دستگاه به مرکز نمی باشند، تیم فنی سرویس در محل کیوسرا به محل مورد نظر اعزام شده و خدمات تعمیر و سرویس را در محل پیگیری خواهند نمود.

مزایای استفاده از سرویس در محل کیوسرا

سرویس در محل کیوسراخدمات سرویس در محل کیوسرا ، مزایای بسیاری دارد. با اعزام متخصصین به محل، مشتریان از حمل و ارسال کالا به مرکز آسوده خواهند بود. همچنین مشتریان گرامی می توانند تمامی مراحل سرویس در محل کیوسرا را مشاهده کرده وبا اطمینان بیشتری مراحل سرویس در محل کیوسرا را دنبال خواهندکرد. با سرویس در محل کیوسرا ، از مشکلاتی نظیر ضربه خوردگی یا شکستگی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه بوجود آید، پیشگیری به عمل می آید. گفتنی است: استفاده از این سرویس شما را درجهت کاهش هزینه های حمل و نقل و همین طور صرفه جویی در زمان یاری خواهد کرد.

لازم به ذکر است ، کارشناسان اعزامی جهت سرویس در محل کیوسرا ، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی یا پرینتر کیوسرا را به همراه دارند تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر در جهت اهداف مشتری مدارانه ی سرویس در محل کیوسرا صورت گرفته و همچنین صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر مدنظر مدیریت مرکز بوده است. تمامی قطعات به کار رفته جهت سرویس در محل کیوسرا در محل اورجینال بوده و کاربران گرامی می توانند با اطمینان خاطر سرویس در محل کیوسرا خود را به متخصصین ما بسپارند. نکته ی اخر این که تعهد و مشتری مداری شعار اصلی مرکز سرویس در محل کیوسرا بوده و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز توسط واحد ارتباط بامشتریان به دقت کنترل و بررسی می گردد. جهت ارتباط با بخش سرویس در محل کیوسرا ، از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت اقدام فرمایید. کارشناسان مرکز، پاسخگوی تمامی پرسش های شما می باشند.

خدمات سرویس در محل کیوسرا

  • سرویس و تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا در محل و منزل
  • سرویس و تعمیرات پرینتر کیوسرا  در محل و منزل
  • سرویس انواع قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
  • تعویض قطعات دستگاه کپی در محل و منزل
  • سرویس قطعات پرینتر کیوسرا در محل و منزل
  • تعویض قطعات پرینتر کیوسرا در محل و منزل
  • حمل دستگاه کیوسرا به مرکز در صورت نیاز

نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا مرجع تخصصی تعمیر و فروش محصولات کیوسرا ،  آماده ی ارائه ی انواع خدمات به هم وطنان گرامی می باشد . نمایندگی کیوسرا با بهره گیری از برترین و حرفه ای ترین کارشناسان فنی  در زمینه ی  تعمیر و فروش محصولات کیوسرا ، همواره در پی کسب رضایت مشتریان خود بوده است.

بدین منظور مدیریت مجموعه  در انتخاب کادر فنی  نکات بسیاری را در نظر گرفته است . متخصصین نمایندگی کیوسرا علاوه بر گذراندن دوره های فوق تخصصی و بین المللی و رسیدن به بالاترین مدارج علمی ، از بین با اخلاق ترین و متعهد ترین افراد انتخاب شده اند تا مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و با اطمینان کامل ، دستگاه خود را جهت تعمیر به نمایندگی کیوسرا بسپارند .

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار